Oslávte narodeniny Vášho auta !

When have got your  car born day ?  It is first day of evidece of your car... 

What we offer ?

 If you are not our customer yet, we offer :

- výmenu oleja ( do 4L ) , olejového filtra, so zápisom do servisnej knižky a označenie štítkom o výmene, resetovanie a nastavenie servisného intervalu , v cene za : 25,- € . V prípade potreby väčšieho množstva oleja, než 4L, potrebné množstvo môžete dokúpiť s 50% zľavou .
- zároveň ako bonus, bezplatne vykonáme kompletnú kontrolu technického stavu vozidla, zistené závady s návrhom kalkulácie opravy obdržíte písomne.
- stanete sa držiteľom zákazníckej karty :  „ Nabaľ sa zľavami  „ .
- dostanete od nás praktický darček .

 
Ak už ste našim zákazníkom,....

- výmena brzdovej kvapaliny s odsávaním z celého systému,..v cene : 15,- € .
-

plnenie klimatizácie, v cene : 40,- € ,
výmena peľového filtra v cene : MOC  -10%
výmena filtra : bezplatne
dezinfekcia klimatizácie : bezplatne .

- kontrola a výmena chladiacej kvapaliny v cene : 18,-€ .
- zároveň ako bonus bezplatná kontrola technického stavu vozidla, v prípade zistených závad obdržíte návrh kalkulácie opravy v písomnej forme.
- dostanete od nás praktický darček .

 

a preto neváhajte a už v predstihu nás kontaktujte na tel. čísle : 0903-405 628 kde sa dohodneme, kedy chcete využiť našu ponuku , ktorú môžete zrealizovať buď v mesiaci evidencie vozidla, alebo po dohovore v inom termíne v priebehu roka 2016 .

 

Sme partnerom programu azet karta !

Samé karty, čo to zase je ??? pýtate sa určite mnohí .  Doba je taká, "kartičková", takže treba využiť všetko čo sa dá ....

Azet karta je určená používateľom Azet.sk. Držiteľ je oprávnený využívať zľavy a výhody partnerov spoločnosti AZET.sk  Karta je zdarma a prináša Vám len zľavy a výhody .

Na www.azet.sk/karta nájdete vernostný program firmy Azet.sk  s prehľadom partnerov a poskytovaných zliav podľa kategórie a lokality.

Na www.azet.sk/katalog - online katalóg firiem s vyznačenými partnermi Azet karty, výškou a predmetom zľavy.

...je len na Vás, my sme partnerom programu ...

Servisná karta NABAĽ SA ZĽAVAMI......

Dňa 01.07.2009 sme zaviedli servisnú kartu " Nabaľ sa zľavami " . Pre nových návštevníkov našej stránky by sme chceli stručne vysvetliť systém "fungovania" zľiav. 

Pri 1. návšteve nášho servisu získa zákazník 5% zľavu, pri 2. návšteve získava 10% zľavu a pri 3. návšteve dokonca 15% zľavu. Zľavy sa odčítavajú z výslednej sumy za opravu. 

Treťou návštevou sa to ale ešte nekončí !!!

Pri tretej návšteve v servise ponúkneme zákazníkovi ďalšie 2 BONUSY, z ktorých si sám vyberie BONUS, ktorý bude chcieť.

Sú to : 1.) najbližšie prezúvanie pneumatík za polovičnú cenu

alebo

            2.) pri najbližšej výmene oleja + filtrov dostane zákazník olej ZADARMO !

 Zamestnancom firiem, ktorím poskytujeme zľavu 10% automaticky už pri prvej aj druhej návšteve platí zľava 10%, ale pri tretej získavajú 15% + BONUS, ktorý si vyberú.

Sme radi, keď zákazníci od nás odchádzajú spokojní, s úsmevom na tvári. O to je väčšia naša radosť,keď držiteľ našej karty nečakane zistí, že po treťom razítku na kartičke pri výmene oleja a filtrov naozaj dostane od nás olej zadarmo. Ušetrí nemalé finančné prostriedky a zároveň obdrží novú kartu.

Málokto ale využíva možnosť ponúknuť "zapožičať" svoju kartu kolegovi, kamarátovi, ... aby aj on dostal patričnú zľavu a zároveň držiteľovi karty zbieral razítka a tým skôr môže využiť bunus.

Bratislavská mestská karta......

Bratislavská mestská karta spája v sebe viacero funkcií s nasledovnými možnosťami použitia: medzinárodná platobná karta, identifikačná čipová karta tzv.  "električenka"  , knižničný preukaz, elektronická vstupenka, karta na získavanie zliav a benefitov.

Bližšie info o funkciach karty, o postupe pri výbere a získaní Bratislavskej mestskej karty, ako používať, o partneroch atď .........

získate na :  www.karta.bratislava.sk